Шкільне телебачення TV "25 кадр" Випуск №35

"Ліцей – це моя друга домівка, у якому я знайшла багато друзів і почала отримувати знання. Кожен день я здобуваю нові знання, і дуже вдячна за це вчителям. Ліцей – це великий і корисний етап у житті. Завжди буває складно, але вся інформація, отримана тут, знадобиться у майбутньому. Як не було б складно, я завжди буду намагатися отримувати усі знання, які ліцейна освіта мені дає. Хоча я пройшла тільки половинку ліцейного життя, я вже дуже багато чого навчилась, і, впевнена, що з кожним днем я буду ставати все розумнішою” (Учениця 8-го класу)
"Ліцей – це дім для кожного. Вчителі – батьки, вихователі. Дякую Вам!” (Учень 6-го класу)
Вулиця Воїнів-афганців, 10, м. Кам'янське, Дніпропетровська область, 51928, тел.:(096)521-76-98.
До уваги учасників освітнього процесу!  Навчання в закладі здійснюється за наступними формами: очна, змішана, домашня/екстернат (за заявою для усіх здобувачів освіти).
Здобувачі освіти отримують завдання з навчальних предметів згідно діючого розкладу від учителів через Google Classroom та електронний щоденник

12 трав. 2024

ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ РОКУ
Немає теплішого вогнища за родинне. Дружні, спокійні, врівноважені стосунки між дітьми, батьками та вчителями - запорука здорового морального клімату у Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна). Під час родинного свята в 3-В класі, яке було присвячене Дню матері, діти мали змогу привітати всіх мам і бабусь квітами, поезією та музичними виступами.
9 трав. 2024

Шкільне телебачення TV "25 кадр" Випуск №35
9 трав. 2024

6А - це справжня родина!
6А - це справжня родина! Кожен наш день у закладі освіти - цікавий, веселий та насичений. Ми завжди з радістю йдемо до нашого улюбленого Ліцею№25.