12 трав. 2024

ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ РОКУ

Немає теплішого вогнища за родинне. Дружні, спокійні, врівноважені стосунки між дітьми, батьками та вчителями - запорука здорового морального клімату у Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна). Під час родинного свята в 3-В класі, яке було присвячене Дню матері, діти мали змогу привітати всіх мам і бабусь квітами, поезією та музичними виступами.
9 трав. 2024

Шкільне телебачення TV "25 кадр" Випуск №35

9 трав. 2024

6А - це справжня родина!

6А - це справжня родина! Кожен наш день у закладі освіти - цікавий, веселий та насичений. Ми завжди з радістю йдемо до нашого улюбленого Ліцею№25.
7 трав. 2024

Підсумки відбіркового міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») у 2023-2024 н.р.

Другого травня 2024р. відбулися змагання відбіркового міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).
7 трав. 2024

Один день з життя 8-Б класу

Цього дня у 8-Б класі Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна) панувала невпинна активність: ми, як і завжди, дізналися багато нового та цікавого, вирішували задачі, цікаві завдання, писали конспекти та створювали програми на уроках інформатики
4 трав. 2024

Хаби з подолання освітніх втрат для учнів 5-9 класів

Шановні батьки! З 05 по 28 червня 2024 у місті працюватимуть хаби з подолання освітніх втрат для учнів 5-9 класів: - у КЗ «Центр позашкільної роботи та дитячої творчості» Кам`янської міської ради (майдан П.Калнишевського,1а) для здобувачів освіти з центральної частини міста; - у КЗ «Будинок дитячої творчості» Кам`янської міської ради (бульвар Будівельників,59 ) для здобувачів освіти лівобережної частини міста.
2 трав. 2024

ПЕДАГОГІЧНА РАДА - КРОК ДО УСПІХУ

01.05.2024 у Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна) пройшла чергова тематична педрада за темою «НУШ - простір для успішної самореалізації учня, як особистості, громадянина, фахівця в майбутньому, через впровадження інтегрованого та компетентнісного підходів», ключовою метою якої було сформувати систему роботи закладу в умовах переходу на новий рівень організації освітньої діяльності.
27 квіт. 2024

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня 2024року в Ліцеї №25 (директор Бесєдіна І.Є.) відбувся «День цивільного захисту».
26 квіт. 2024

ТИЖДЕНЬ ЛІЦЕІСТА

Цікаво і змістовно пройшов тиждень четвертокласників в ліцеї №25(директорка Ірина Бесєдіна).
22 квіт. 2024

Екскурсійна подорож до НТУ «Дніпровська політехніка»

22 квітня 2024 року 11-А клас Ліцею №25 м. Кам’янського (директорка Ірина Бесєдіна) відвідали НТУ «Дніпровська політехніка» з метою профорієнтації.