ЩАСЛИВІ МИТТЄВОСТІ РАЗОМ

22 квіт. 2024
Третій клас - це час великих відкриттів та неймовірних пригод для маленьких учнів, а у Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна) це стає частиною кожного дня. Кожен їх день наповнений цікавими відкриттями, новими знаннями та захоплюючими враженнями.

Щоденно ліцеїсти  додають барви до  шкільного життя: навчаються, експерементують, досліджують. Саме ці прості речі надають сенсу та значення кожному дню, роблять  навчання захоплюючим.

Завдяки різноманітним заходам та святам, які регулярно проводяться у закладі, будні третьокласників стають яскравими та незабутніми. Вони мають змогу виявити свої таланти, зустріти нових друзів та відчути себе частиною великої ліцейної родини.

Аліна Климова, класна керівниця 3-В класу