ВЕСЕЛІ СТАРТИ

11 черв. 2024

Робочий тиждень для вихованців табору відпочинку «Барвінкова країна» (директор Ліцею №25 Ірина Бесєдіна) розпочався спортивно та цікаво. Для спортивно-розважального заходу «Веселі старти» було обрано чотири команди.  Змагання відбувалося у цікавих та захопливих естафетах: біг з м’ячами, кульками, ракетками, де діти змогли перевірити свої спортивні навички та весело провести час. Вболівальники веселим настроєм, сміхом та оплесками підтримували своїх друзів.

Повітряна тривога внесла свої корективи у програму заходу, але настрій дітей від цього не погіршився. Перемістившись до укриття, команди були нагороджені медалями та призами.

«Веселі старти» об’єднали вихованців табору відпочинку, зарядили позитивними емоціями, показали витривалість та згуртованість дітей.

Вихователька 3 загону Світлана Колібабчук