Комунальний заклад "Ліцей №25" Кам`янської міської ради

запам'ятати

"Ліцей – це моя друга домівка, у якому я знайшла багато друзів і почала отримувати знання. Кожен день я здобуваю нові знання, і дуже вдячна за це вчителям. Ліцей – це великий і корисний етап у житті. Завжди буває складно, але вся інформація, отримана тут, знадобиться у майбутньому. Як не було б складно, я завжди буду намагатися отримувати усі знання, які ліцейна освіта мені дає. Хоча я пройшла тільки половинку ліцейного життя, я вже дуже багато чого навчилась, і, впевнена, що з кожним днем я буду ставати все розумнішою” (Учениця 8-го класу)
"Ліцей – це дім для кожного. Вчителі – батьки, вихователі. Дякую Вам!” (Учень 6-го класу)
Вулиця Воїнів-афганців, 10, м. Кам'янське, Дніпропетровська область, 51928, тел.:(096)521-76-98.
До уваги учасників освітнього процесу!  Навчання в закладі здійснюється за наступними формами: очна, змішана, домашня/екстернат (за заявою для усіх здобувачів освіти).
Здобувачі освіти отримують завдання з навчальних предметів згідно діючого розкладу від учителів через Google Classroom та електронний щоденник

Зоряний дощ
Сьогодні, 14.06.2024, у Ліцеї № 25 (директор Ірина Бесєдіна), відбувся урочистий захід, присвячений врученню свідоцтв про здобуття базової середньої освіти учням 9-х класів. Піднесений настрій переповнював кожного присутнього, а гордість за досягнення учнів відчувалася у кожному куточку актової зали.
14 черв. 2024

ОДЯГНИ ХУСТКУ – БУДЬ НА СТИЛІ!
Літо, літо, літечко! Зелене, барвисте, веселкове. Літечко різнобарвне, наче українська хустина. Сьогодні хустка знову стає трендом, який використовує багато світових дизайнерів у своїх модних колекціях. Її вивчають і повертають до повсякденного гардеробу.

ГУРТОК “КРЕАТИВЛЕНД” - НАТХНЕННЯ, РОЗВИТОК, ЄДНІСТЬ
Літні канікули - час для нових вражень та саморозвитку. Для дітей, що проводять свої канікули в пришкільному закладі відпочинку на базі Ліцею №25 (директорка Ірина Бєсєдіна), працює гурток “Креативленд”, в якому проводяться численні активності, спрямовані на розвиток креативності, командного духу та особистісного зростання маленьких школярів.