24 лип. 2024
Ліцей № 25, м. Камʼянського пропонує роботу
![](/uploads/org1727/news_1721829817__thumb.png)
Ліцей № 25, м. Камʼянського
пропонує роботу вчителя англійської мови, вчителя образотворчого мистецтва,
практичного психолога
Довідки за телефоном: 096-521-76-98
11 лип. 2024
ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
![](/uploads/org1727/news_1720714785__thumb.png)
Відповідно до рішення виконавчого комітету Кам’янської міської ради від 22.11.2023 №646 «Про соціальні послуги шляхом соціального замовлення» 04.06.2024 проведено конкурс на здійснення заходів соціальної послуги – соціальна адаптація.
29 черв. 2024
Випускний вечір зіркового класу
![](/uploads/org1727/news_1719649901__thumb.jpg)
Ось і настав останній вечір для 11-А класу в Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна). 28 червня 30 випускників 11-А класу отримали свідоцтва про повну загальну освіту і попрощалися з рідним Ліцеєм, класним керівником, педагогами. Директорка Ірина Бесєдіна дала мудрі настанови й поради в доросле життя.
23 черв. 2024
Вітаємо з перемогою!
![](/uploads/org1727/news_1719138548__thumb.jpg)
Вітаємо педагогів Ліцею №25 (директорка Бесєдіна Ірина) з отриманими дипломами за участь у фестивалі педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини «EDU_FEST Dnipro – 2024»:
20 черв. 2024
Яскраві моменти «Барвінкової країни»
![](/uploads/org1727/news_1719136951__thumb.jpg)
Закриття табірної зміни – це особлива подія, яка символізує завершення насиченого та незабутнього періоду для дітей. Це свято наповнене емоціями, спогадами та новими досягненнями, які вдалося здійснити протягом кількох тижнів табірного життя в Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна).
19 черв. 2024
Ми за здоровий спосіб життя
![](/uploads/org1727/news_1718799956__thumb.jpg)
Плавання – один із найбільш популярних та приємних видів спорту, який має цілющий вплив на здоров’я.
19 черв. 2024
ВИВЧАЄМО ТРАДИЦІЇ УКРАЇНЦІВ
![](/uploads/org1727/news_1718775351__thumb.jpg)
У закладі відпочинку «Барвінкова країна», який працює на базі Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна), вихователі та керівники гуртків на дають сумувати й нудьгувати маленьким «барвінчатам». Протягом усієї зміни всі не тільки співають, танцюють, грають, відвідують театри, плавають у басейнах, а із задоволенням вивчають народні обряди й традиції.
19 черв. 2024
У чарівному світі казки
![](/uploads/org1727/news_1718775119__thumb.jpg)
Казка – це незвичайний і чарівний світ, який є невичерпним джерелом думки та слова.
Вона є невід’ємним елементом у вихованні дітей та вчить їх бути добрими, працьовитими, чесними. Інсценізація казок – одне з найулюбленіших занять молодших ліцеїстів.
18 черв. 2024
«ENGLISH CLUB» У «БАРВІНКОВІЙ КРАЇНІ»
![](/uploads/org1727/news_1718702802__thumb.jpg)
У закладі відпочинку «Барвінкова країна» Ліцей №25 (директорка Ірина Бесєдіна) кожен день насичений подіями і цікавими справами. І майже кожен день усі «табірчани» відвідують різноманітні гуртки в рамках освітнього хабу.
14 черв. 2024
МАНДРУЄМО УКРАЇНОЮ
![](/uploads/org1727/news_1718703022__thumb.jpg)
Другий тиждень літнього закладу відпочинку «Барвінкова країна» Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна) закінчився цікавим та пізнавальним квестом «Мандруємо Україною». Вихованці із задоволенням розв’язували завдання, щоб потрапити до наступної зупинки веселої подорожі.