Комунальний заклад "Ліцей №25" Кам`янської міської ради


запам'ятати

 

Новини

Новини: 150
14 черв. 2024

Зоряний дощ

Сьогодні, 14.06.2024, у Ліцеї № 25 (директор Ірина Бесєдіна), відбувся урочистий захід, присвячений врученню свідоцтв про здобуття базової середньої освіти учням 9-х класів. Піднесений настрій переповнював кожного присутнього, а гордість за досягнення учнів відчувалася у кожному куточку актової зали.
14 черв. 2024

ОДЯГНИ ХУСТКУ – БУДЬ НА СТИЛІ!

Літо, літо, літечко! Зелене, барвисте, веселкове. Літечко різнобарвне, наче українська хустина. Сьогодні хустка знову стає трендом, який використовує багато світових дизайнерів у своїх модних колекціях. Її вивчають і повертають до повсякденного гардеробу.
14 черв. 2024

ГУРТОК “КРЕАТИВЛЕНД” - НАТХНЕННЯ, РОЗВИТОК, ЄДНІСТЬ

Літні канікули - час для нових вражень та саморозвитку. Для дітей, що проводять свої канікули в пришкільному закладі відпочинку на базі Ліцею №25 (директорка Ірина Бєсєдіна), працює гурток “Креативленд”, в якому проводяться численні активності, спрямовані на розвиток креативності, командного духу та особистісного зростання маленьких школярів.
14 черв. 2024

В гостях у казки

Кожен день для дітлахів у закладі відпочинку «Барвінкова країна» Ліцею № 25( директорка Ірина Бесєдіна) наповнений цікавими моментами. Прийшов день театру.13 червня діти відправились на зустріч з казкою до театру ім. Л.Українки. До нашої уваги була вистава «Братик Кролик і Братик Лис».
12 черв. 2024

Діджиталізація Навчання: Шлях до Цифрової Грамотності

Розпочинається новий грант. Конкурс присвячений діджиталізації освіти. https://scholarship-foundation.net/ натхнені тим, що освіта в Україні може швидко адаптуватися, змінюватися та розвиватися відповідно до викликів часу. Умови конкурсу: https://svitua-grant.com/
11 черв. 2024

Спортивний туризм – це здорово!

Спортивний туризм має за мету спортивне удосконалення в подоланні природних перешкод. Це означає удосконалення всього комплексу знань, умінь і навичок, фізичної підготовленості, необхідних для безпечного пересування людини на місцевості.
11 черв. 2024

ВЕСЕЛІ СТАРТИ

Робочий тиждень для вихованців табору відпочинку «Барвінкова країна» (директор Ліцею №25 Ірина Бесєдіна) розпочався спортивно та цікаво.
10 черв. 2024

НАША СПОРТИВНА СІМ'Я

На початку літа, коли сонце грає в ігри з хмарами, коли природа квітне своєю повнотою, ми зібралися, щоб відкрити двері до світу спорту, дружби та незабутніх пригод. Спартакіада, яка відкрилася в закладі відпочинку «Барвінкова країна» 05.06.2024 на базі Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна) розпочала новий розділ в житті кожного учасника, запрошуючи до спортивного відкриття та власного самовдосконалення.
10 черв. 2024

ЛІТО В МУЗЕЇ

Музей історії нашого міста є науковим і культурно-освітнім закладом. В ньому зібрані матеріали, які відображають історію Кам’янського з давнини до сьогодення.
5 черв. 2024

КАНІКУЛИ – ВЕСЕЛА ПОРА!

Літо! Радість! Розваги! Саме таким бачить цікаве дозвілля заклад відпочинку «Барвінкова країна», що працює на базі Ліцею№25 (директор Ірина Бесєдіна). Сьогодні в нашому закладі відбулося урочисте відкриття. Свято зарядило всіх позитивом, подарувало незабутні враження. А попереду ще стільки цікавого! Касьян С. С., ст. вихователь закладу відпочинку