24 бер. 2024

Правила безпеки під час весняних канікул

21 бер. 2024

Поетичне слово лунає …

Люди по-різному ставляться до поезії, але всі вчать або колись вчили хоча б один вірш.
21 бер. 2024

Сім кольорів щастя. Створюємо магію радості

Сім кольорів щастя. Саме під таким гаслом напередодні весняних канікул проходили ранкові зустрічі в 2-Б класі Ліцею №25
18 бер. 2024

Птахи – наші друзі

14 березня учні, які відвідують логопедичний пункт Ліцею №25, підготували і провели виховний захід «Птахи – наші друзі».
18 бер. 2024

Масниця чи Масляна?

Учні перших і других класів групи продовженого дня КЗ Ліцей №25 (директор Бесєдіна І.Є.) відчули весь смак свята. Спочатку діти дізнались про традиції святкування Масниці в Україні, створили сонечко з долоньок, потім взяли участь в цікавих іграх і розвагах. А на останок приготували та смакували апетитними млинцями.
14 бер. 2024

Місячник боротьби з туберкульозом

В Ліцеї 25 проведено відеолекцію здобувачам освіти на тему «Глобальний план подолання туберкульозу в рамках місячника боротьби з туберкульозом.
13 бер. 2024

Благодійний Ярмарок на Підтримку ЗСУ: Об'єднання та Підтримка

У світлі сучасних викликів і загроз, підтримка військових сил є не лише обов'язком, але й виразом національної єдності та вдячності. 3 березня 2024 року в Ліцеї №25 (директор Ірина БЕСЄДІНА) відбувся благодійний ярмарок, метою якого була збір коштів на підтримку ЗСУ.
13 бер. 2024

Місяць боротьби з туберкульозом

#Туберкульоз – це бактеріальна інфекція, яка насамперед вражає легені та інші частини тіла. До найрозповсюдженіших симптомів належать: хронічний кашель з кров'янистим слизом, лихоманка та нічна пітливість, втрата ваги.
9 бер. 2024

Маленькі читачі Великого Кобзаря

У переддень дня народження видатного українського поета Тараса Шевченка, учні 2-Б класу Ліцею 25 (директорка Ірина Бесєдіна) поринули у світ слова поезії Кобзаря. Це було справжнім відкриттям для маленьких читачів, які запам'ятають кожен рядок, як частину національного скарбу.
9 бер. 2024

Натхненне слово Кобзаря

Здобувачі освіти 4-В класу Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна), з нагоди 210 річниці з дня народження Тараса Шевченка відвідали тематичну виставку у бібліотеці закладу. Бібліотекар Наталія Дементьєва не тільки познайомила із літературними виданнями творів митця, а й провела цікавий і пізнавальний бібліотечний урок.