9 лют. 2024

Міські змагання з футзалу

У рамках II етапу змагань “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч” у м. Кам`янському відбулися змагання з футзалу(5-6класів).

День безпечного Інтернету

06 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Цей вислів закликає всіх приєднатися до цього міжнародного руху, брати в ньому участь і використовувати потенціал Інтернету для об'єднання людей. Учні перших та других класів групи продовженого дня КЗ Ліцей №25 (директор Бесєдіна І.Є.) у цей день дізнались безпечні правила користування Інтернетом, переглянули казку «Про золоті правила безпечного інтернету», закріпили свої знання, беручи участь у вікторині «Безпечний інтернет». Наостанок діти взяли участь у творчій майстерні «Намалюй свою улюблену інтернет гру».

6 лютого – Всесвітній день без мобільного телефону

День без мобільного телефону - це можливість знову відчути радість безпосереднього спілкування, творчості та пригод. У міні-відпустки від інформаційного шуму побували учні перших та других класів групи продовженого дня КЗ Ліцей №25 (директор Бесєдіна І.Є.). Чому це важливо? Це чудова нагода дізнатися про історію виникнення телефону, як безперервне використання телефонів може впливати на здоров'я та розвиток. Замість телефонів - ігри, творчі вправи та спільні події, які запам'ятовуються.

Шкільне телебачення TV "25 кадр" Випуск №33

Новий випуск шкільного телебачення TV "25 кадр"
4 лют. 2024

Юна чемпіонка

Нещодавно в ДЮСШ №1 відбулося урочисте нагородження найкращих спортсменів 2023 року. До цієї когорти сильних, витривалих, сміливих та розумних юнаків та дівчат потрапила зовсім юна здобувачка освіти 4-А класу Ліцею № 25 ( директорка Ірина Бесєдіна) - Вікторія Сімащенко.
4 лют. 2024

Всесвітній день читання вголос

Всесвітній день читання вголос відзначають в першу середу лютого. Почитати вголос для інших спробували учні перших і других класів групи продовженого дня КЗ Ліцей №25 (директор Бесєдіна І.Є.) і отримати сертифікати «Суперчитач». Діти показали відмінний результат у «Вікторині для знавців казкових персонажів» та жваво, весело і результативно взяли участь у грі «Так чи ні?» з кубиками Lego.
2 лют. 2024

Міський семінар "Інтерактивно - освітня зустріч. Ментальне здоров`я в умовах воєнного стану"

Останнім часом Україна перебуває в умовах непростої реалії – воєнного стану. Ця ситуація безперечно має негативний вплив на ментальне здоров'я населення, особливо на молодше покоління. Тому Комунальний заклад Кам’янської міської ради «Ліцей № 25» (директор Ірина Бесєдіна), один із провідних освітніх закладів нашого міста, організував зустріч євроклубів лівого берега.
1 лют. 2024

Зниження Психо-Фізичної Напруги: Вчителі Фізкультури На Чолі Змін

У сучасному світі, коли стрес та напруга стали неодмінною частиною нашого повсякденного життя, важливо мати засоби для зняття цієї напруги. Щоб навчитися впоратися з цими викликами, вчителі фізкультури Ліцею №25 Бєлкіна Н.П. та Кутова В.В. об'єдналися, щоб провести практикум на тему "Огляд засобів та інструментів для зняття психо-фізичної напруги". Цей захід виявився не тільки корисним, але й надзвичайно цікавим та пізнавальним для учасників.
29 січ. 2024

Боротьба триває

29 січня 2024 року збірна команда Ліцею N°25 (директорка Ірина Бесєдіна) взяла участь у ІІ етапі змагань з футзалу "Пліч-о-пліч зі спортом". Наша команда в зустрічі з Ліцеєм N°15 зіграла з рахунком 2:4 та з Ліцеєм N°29 з рахунком 2:2. Хоча ми не перші, але досвід, запекла боротьба, можливість себе проявити надають приклад незламності духу та сили волі!
26 січ. 2024

«Я буду жити в посмішках дітей, Моя душа вам піснею озветься. Я в бій пішов — за правду, за людей! І в пам’яті — це знаю, не зітреться»

В нашому закладі облаштований стенд пам’яті загиблим воїнам «Герої не вмирають» — таким чином школярі та освітяни віддають шану загиблим захисникам України, які навчалися в нашому ліцеї. Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих Героїв. Вічна слава і шана всім захисникам та захисницям, які віддали життя за Україну! Наші герої живі до тих пір, поки живе пам’ять про них і їхні подвиги.