27 груд. 2011

Новорічна казка для учнів початкової школи

27.12.2011 р. 5-А клас на чолі з класним керівником Кутовою В.В. організував показ новорічної казки "Мульт-шоу".
25 груд. 2011

Новорічна казка 10-А класу

Новорічні свята – це завжди радість. Учні нашої школи з нетерпінням чекають цих свят та зимових канікул, а наприкінці навчального року завжди мають нагоду потрапити до справжньої зимової казки…
24 груд. 2011

СВЯТО МИКОЛАЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

До Дня Святого Миколая діти готуються завчасно. тільки чемним, працьовитим і доброзичливим дітям приносить Миколай подарунки.
21 груд. 2011

ПОСВЯТА У ПЕРШОКЛАСНИКИ

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Три місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, 21 грудня відбулося традиційне свято для молодших школярів – "Посвята у першокласники".
19 груд. 2011

СВЯТО СВЯТОГО МИКОЛАЯ У 2-Б КЛАСІ

19 грудня – День святого Миколая. Це день святкування та вшанування пам’яті Святого Миколая у католиків та православних.
15 груд. 2011

Улюблений 10-А клас

Звичайно, у нашій школі всі учні унікальні та неповторні, але такого скупчення яскравих, веселих та розумних особистостей, як у моєму класі – ніде не зустрінеш! І я не перебільшую.
10 груд. 2011

ЦІКАВА ОСОБИСТІСТЬ

Невже це всього одне життя? або Спроба кіносценарію Кадр перший. 1941-й. У глухому вінницькому селі народжується хлопчик. Радість зі сльозами. Фашистам байдуже до життя слов’янської дитини – молода мати повинна покинути і Батьківщину, і сина - її ждуть примусові роботи в Німеччині. Материна сестра їде туди замість неї. Хлопчика врятовано.
9 груд. 2011

СВЯТО РОДИНИ

9 грудня в 3-А класі (кл.керівник Лаптєва Н.І.) був проведений відкритий урок-свято «Свято родини».
3 груд. 2011

Подорож 11-А класу до Дніпропетровська

Так як ми випускники і зараз перед нами стоїть важливе питання: «Куди ж піти навчатися далі?», то ця екскурсія принесла дуже велику користь. Нам була надана можливість відвідати 5 університетів
24 лист. 2011

Наші пригоди

24.11.11 5А та 6А класи, об`єднавшись, поїхали на екскурсію до Дніпропетровська.