19 лют. 2024

В Ліцеї №25 на уроках трудового навчання діти виготовляють окопні свічки

Діти відповідально і старанно виконують кожне своє завдання, з любов’ю і вдячністю Збройним Силам України.
19 лют. 2024

Цьогоріч вдесяте Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
18 лют. 2024

ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ – 2024

Традиційний тиждень англійської мови у нашому ліцеї (директорка Ірина БЕСЄДІНА) цього року проходив з 05 по 9 лютого.
17 лют. 2024

Єднаймося всі разом! Єдність - то і є наша сила!

День єднання — державна акція, що відбулася 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України.
16 лют. 2024

“Love is…” – кохання очима дітей

У наш складний час говорити «я тебе люблю, ти мені потрібен» необхідно говорити кожного дня. Кажуть, що справжнє кохання важко описати словами та пояснити. Справді, це почуття є настільки глибоким і особистим, що йому складно давати визначення. Але у День святого Валентина, коли повітря здається наповненим романтикою та очікуваннями дива, учні перших та других класів групи продовженого дня КЗ Ліцей №25 (директор Бесєдіна І.Є.) вирішили таки спробувати знайти відповідь на запитання «Що ж таке кохання?».

Ліхтарик для військових FireFly

Учень 8-Б класу Фініченко Тарас створив ліхтарик, який назвав FireFly.

Квітка Щастя

Члени учнівського самоврядування ДАРУС Ліцею № 25 (директор Ірина Бесєдіна) часті гості у здобувачів освіти початкової школи.

Ми любимо Україну

Сьогодні,15.02.2024, в нашому закладі, Ліцеї № 25 (директор Ірина Бесєдіна), відбулося мега-шоу «Ми любимо Україну», де взяли участь хлопці та дівчата 10-11 класів, які показали свої знання з історії, географії, фізичної культури та логіки.
14 лют. 2024

Ярмарок військових спеціальностей

13.02.2024р. в Ліцеї №25 (Директорка Ірина БЕСЄДІНА) відбулася зустріч учнів 11-х класів Дніпровського району з інструкторами рекрутингу та комплектування Дніпровського та Кам’янського РТЦК та СП і представниками військової кафедри спеціалістів Державної служби транспорту.
12 лют. 2024

Україна понад усе!

З метою виховання патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей молоді в Ліцеї № 25 (директор Ірина Бесєдіна) проведено флешмоб «Україна понад усе!» Учнівська молодь 5-7 та 11 класу представила свої номери. Здобувачі освіти так продемонстрували свою вдячність ЗСУ.