9 бер. 2024

Звучить слово Шевченка через віки

За традицією, в Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна) відбулася декада, присвячена 210 річниці від дня народження Тараса Шевченка, під час якої до творчості Кобзаря долучилися усі здобувачі освіти й педагоги закладу.
8 бер. 2024

«НЕЛЕКЦІЯ 2.0» З ОЛЕКСАНДРОМ ПЕДАНОМ В РАМКАХ ПРОГРАМИ UNICEF

08.03.2024 здобувачі освіти 7-А, 8-Б, 9-А, 9-Б класів Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна) разом із класними керівниками були запрошені до Ліцею №44 на «НеЛекцію 2.0», яку проводив український шоумен, ведучий, відеоблогер Олександр Педан.
29 лют. 2024

Білий, пухнастий та небезпечний

Щорічно 27 лютого в світі відзначається Міжнародний день полярного ведмедя. Цей день нагадує людству про необхідність охорони та збереження цього виду тварин. Танення льодовиків та забруднення середовища призводять до зменшення популяції білих ведмедів.

День рідної мови

Минулий тиждень у Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна) був присвячений Дню рідної мови. Здобувачі освіти 5-11 класів брали участь у різноманітних та неймовірно цікавих заходах. Діти 5-11 класів активно виконували завдання в мовознавчому квесті «Словесна дорога», де продемонстрували свої інтелектуальні та мовленнєві навички. Одночасно відбулась вікторина «Англомовні країни», де учні познайомилися з мовами інших народів.
26 лют. 2024

Вітаємо з 4 місцем в чемпіонаті області з класичних шахів!

З 19.02. по 25.02.2024р. в м.Дніпро проходив Чемпіонат області з класичних шахів серед юнаків до 12 років. Вітютнев Максим, учень 5-А класу, посів серед 30 учасників - 4 місце. Дуже гарний і гідний результат. Вітаємо!!!!

Тварини – наші друзі

23 лютого 2024 року здобувачі освіти 5-Б, 5-В, 6-В класів Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна) відвідали міський притулок для тварин. Звичайно, дітлахи приїхали не з порожніми руками, а з подарунками. Тож працівники притулку разом з чотирилапими мешканцями були дуже вдячні за це.
21 лют. 2024

Ти наше диво калинове, кохана українська мово

21 лютого в Україні відзначається День рідної мови - особливий день для всіх українців, тож і для учнів 2-Б класу Ліцею №25 (директор Ірина Бесєдіна). Діти в дружньому ранковому колі співали, з особливим захватом та радістю продемонстрували свою майстерність в читанні та письмі. Протягом дня другокласники прикрашали дошку яскравими малюнками.
19 лют. 2024

У Ліцеї стало ще більше кандидатів у майстри спорту

19 лютого голова “Дніпропетровської обласної спортивної федерації козацького двобою” – відокремленого підрозділу ГО “Української спортивної федерації козацького двобою” Микита Івашина разом із Президентом ГО “Федерація козацького двобою міста Камʼянське” Антоном Єрмашкевичем привітали та вручили посвідчення кандидата у майстри спорту України Денису Рибальченку (наказ Департаменту молоді та спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації 01.1-Р від 15.01.2024 року).

В Ліцеї №25 на уроках трудового навчання діти виготовляють окопні свічки

Діти відповідально і старанно виконують кожне своє завдання, з любов’ю і вдячністю Збройним Силам України.

Цьогоріч вдесяте Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.