17 трав. 2024

Вишиванка – дзеркало української душі

Щорічно у травні українці відзначають яскраве та самобутнє свято, – День вишиванки.
17 трав. 2024

Світ видавничої справи “Lantsuta”

Знайомство зі сучасними професіями завжди захоплює та надихає, особливо коли йдеться про таку цікаву галузь, як видавництво коміксів та створення власних візуальних новел. Учні 5-А класу Ліцею № 25 (директорка Ірина БЕСЄДІНА) мали унікальну можливість доторкнутись до цього світу, відвідавши книгарню "На мосту" та зустрівшись з її засновницями - Тетяною та Марією Ланцутами.

ВИШИВАЄМО НАЙВАЖЛИВІШЕ: УКРАЇНА, ДИТИНСТВО, ПЕРЕМОГА

В Ліцеї №25 (директорка Ірина Бєсєдіна) завжди творчо відзначають День вишиванки. Цьогоріч учні 2-Б класу поєднали традиції з сучасними технологіями, створивши цікавий STEM-проєкт. Використовуючи спеціальну програму ми закодували важливі слова, що символізують наші цінності та прагнення: УКРАЇНА, ДИТИНСТВО, ПЕРЕМОГА. Адже здавна відомо, що у вишитих візерунках зашито код нашої нації.

День вишиванки

Колектив Ліцею № 25 (директор Ірина Бесєдіна) вітає всіх українців із святом! Найкраще, що можна зробити для збереження та розвитку свята – одягнути цього дня вишиванку. Цього року день пройшов під гаслом #вишиваємоперемогу.

Всеукраїнській флешмоб

До Дня вишиванки 16.05 здобувачі освіти Ліцею N°25 (директорка Ірина Бесєдіна) взяли участь у Всеукраїнському флешмобі, який підготували вчителі фізичної культури Валентина Кутова, Наталія Бєлкіна.
12 трав. 2024

ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ РОКУ

Немає теплішого вогнища за родинне. Дружні, спокійні, врівноважені стосунки між дітьми, батьками та вчителями - запорука здорового морального клімату у Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна). Під час родинного свята в 3-В класі, яке було присвячене Дню матері, діти мали змогу привітати всіх мам і бабусь квітами, поезією та музичними виступами.
9 трав. 2024

Шкільне телебачення TV "25 кадр" Випуск №35

9 трав. 2024

6А - це справжня родина!

6А - це справжня родина! Кожен наш день у закладі освіти - цікавий, веселий та насичений. Ми завжди з радістю йдемо до нашого улюбленого Ліцею№25.
7 трав. 2024

Підсумки відбіркового міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») у 2023-2024 н.р.

Другого травня 2024р. відбулися змагання відбіркового міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).
7 трав. 2024

Один день з життя 8-Б класу

Цього дня у 8-Б класі Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна) панувала невпинна активність: ми, як і завжди, дізналися багато нового та цікавого, вирішували задачі, цікаві завдання, писали конспекти та створювали програми на уроках інформатики