26 січ. 2024

Творча перемога

25 січня 2024 року відбулося нагородження переможців міського конкурсу «Собори наших душ»
23 січ. 2024

Ми разом! Ми-одна країна!

22 січня -День Соборності України. Соборність Української держави – споконвічна мрія нашого народу, яку він плекав протягом усієї історії боротьби за незалежність. Так трапилося, що протягом багатьох століть розвитку, Україна не мала власної державності і єдиної території. Українські землі в різні періоди належали багатьом державам. Лише 22 січня 1919 року відбулося урочисте проголошення злуки Західноукраїнської Народної Республіки і Української Народної Республіки в єдину соборну Українську Народну Республіку.
19 січ. 2024

Стаття про проведення інтерактивної гри "Україна - єдина країна" до дня Соборності України

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Оскільки це свято пов’язане з процесом об’єднання українських земель, в "Ліцеї № 25" була проведена інтерактивна гра "Україна - єдина країна" для учнів 5-8 класів, встановлені інформаційні стенди
19 січ. 2024

Школа майбутніх першокласників

На базі Ліцею №25розпочала роботу «Школа майбутніх першокласників». У фойє Ліцею дітлахів зустрічали казкові герої, поводили їх до класних кімнат, де на них чекали вчителі: Світлана Маринчук, Людмила Ясенчук, Людмила Крамарь.
18 січ. 2024

Вітаємо юних шахістів з перемогою!

З 12 по 14 січня 2024 року на базі Центру позашкільної роботи та творчості проходив традиційний шаховий турнір "Снігова Королева 2024». Змагання проводились за підтримки міського голови Андрія Білоусова, управління молоді та спорту.
17 черв. 2012

Яскраві кольори «Барвінкової країни»

Яскравими кольорами розквітла «Барвінкова країна» - саме таку назву має пришкільний заклад відпочинку на базі СЗШ № 25.
6 квіт. 2012

День здоров'я у школі

Ми за здоровий спосіб життя!
4 квіт. 2012

Змагання ЮІР 4.04.2012

В рамках місячника безпеки дорожнього руху в місті проходять змагання команд юних інспекторів дорожнього руху.
2 квіт. 2012

Тиждень пам'яті О. Гончара

...Життя письменника не закінчується його останнім кроком по цій землі.
25 бер. 2012

Я родилась и живу в городе Днепродзержинске

Хотела бы рассказать о своём родном городе. Днепродзержинск находится на берегах реки Днепр, и я живу на левом берегу.