Звичаї – скарб українського народу

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками. Звичаї – це ті неписані закони, якими керуються в найменших щоденних і найбільших всенаціональних справах, це ті прикмети, по яких розрізнюється не тільки наше минуле, а й сучасне. Саме тому в СЗШ №25 народні звичаї охоплюють усі ділянки громадського життя, об’єднуючи окремих учнів в одну шкільну родину.

Євроклуб «Планета»

15 грудня 2010 року народився новий колектив нашої школи – євроклуб «Планета». На відкритті були присутні багато гостей і вчителі нашої школи, бо відкриття співпало з семінаром вчителів української мови.
10 лют. 2012

Наш перший ювілей. Шкільній газеті – 1 рік!

День народження – особливо зворушливе свято. Серце наче сповнене пісень,світ,здається сповнений мелодій. Це, зазвичай, відчуває людина. Ми ж вітаємо зі святом нашу шкільну газету, яка згуртувала навколо себе багато талановитих людей. Вона дає можливість кожному висловити свою думку, розповідає про цікавих особистостей, знайомить учнів, їх батьків та вчителів з найсвіжішими новинами шкільного життя.
10 лют. 2012

Роль школьной газеты в нашей жизни

В нашей школе настоящий праздник – вот уже год, как выпускается газета «Школа двадцать пять».
8 лют. 2012

Цікава творча особистість

Я хочу розповісти вам про дуже цікаву творчу особистість. Яким має бути майстер слова, пензля, ноти? Сподіваюся, що відповідь на це запитання знайде відображення у короткому життєписі учениці 11 – А класу середньої загальноосвітньої школи № 25 м. Дніпродзержинська Манко Галини.
25 січ. 2012

СВЯТО ТЕТЯН

25 січня відбулось свято присвячене Дню Тетяни.
24 січ. 2012

СЬОГОДНІ – ЗНАВЦІ ІСТОРІЇ, А ЗАВТРА – ЇЇ ТВОРЦІ

З 16 по 20 січня у нашій школі під гаслом "СЬОГОДНІ – ЗНАВЦІ ІСТОРІЇ, А ЗАВТРА – ЇЇ ТВОРЦІ". проходив тиждень історії. Всім класним колективам було оголошено про заходи та конкурси, що відбуватимуться протягом тижня.
17 січ. 2012

ПІДСУМКОВА ЛІНІЙКА В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

17 січня зранку учні початкової школи вишикувались на урочисту лінійку.
13 січ. 2012

Лінійка 13 січня

На початку 2-го семестру були підведені підсумки першого півріччя. На святковій лінійці, яка була проведена 13 січня на 1 поверсі, були нагороджені кращі з кращих. Це кращі учні, кращі класи, кращі колективи позакласної діяльності і кращі спортивні команди.
13 січ. 2012

НОВОРІЧНИЙ СЕРПАНТИН

Напередодні Старого Нового року в нашій школі, під керівництвом вчителя музики Костриці О.Л., було влаштовано свято, яке об’єднало учнів майже усіх вікових категорій.