17 січ. 2012

ПІДСУМКОВА ЛІНІЙКА В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

17 січня зранку учні початкової школи вишикувались на урочисту лінійку.
13 січ. 2012

Лінійка 13 січня

На початку 2-го семестру були підведені підсумки першого півріччя. На святковій лінійці, яка була проведена 13 січня на 1 поверсі, були нагороджені кращі з кращих. Це кращі учні, кращі класи, кращі колективи позакласної діяльності і кращі спортивні команди.
13 січ. 2012

НОВОРІЧНИЙ СЕРПАНТИН

Напередодні Старого Нового року в нашій школі, під керівництвом вчителя музики Костриці О.Л., було влаштовано свято, яке об’єднало учнів майже усіх вікових категорій.
11 січ. 2012

Призери ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад

Вітаємо призерів ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад з базових дисциплін
6 січ. 2012

Новорічні вечорниці

6 січня, напередодні одного з найчарівніших свят року – Різдва, для учнів 8-А, 8-Б та 10-Б класів (класні керівники: Соколова Л.Д., Яковенко Т.В., Маляренко С.О.) були проведені «Українські вечорниці».
27 груд. 2011

Новорічна казка для учнів початкової школи

27.12.2011 р. 5-А клас на чолі з класним керівником Кутовою В.В. організував показ новорічної казки "Мульт-шоу".
25 груд. 2011

Новорічна казка 10-А класу

Новорічні свята – це завжди радість. Учні нашої школи з нетерпінням чекають цих свят та зимових канікул, а наприкінці навчального року завжди мають нагоду потрапити до справжньої зимової казки…
24 груд. 2011

СВЯТО МИКОЛАЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

До Дня Святого Миколая діти готуються завчасно. тільки чемним, працьовитим і доброзичливим дітям приносить Миколай подарунки.
21 груд. 2011

ПОСВЯТА У ПЕРШОКЛАСНИКИ

Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Три місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, 21 грудня відбулося традиційне свято для молодших школярів – "Посвята у першокласники".
19 груд. 2011

СВЯТО СВЯТОГО МИКОЛАЯ У 2-Б КЛАСІ

19 грудня – День святого Миколая. Це день святкування та вшанування пам’яті Святого Миколая у католиків та православних.