Комунальний заклад "Ліцей №25" Кам`янської міської ради


запам'ятати

 

Батькам першокласників

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!
Шановні батьки! Ви віддаєте у наші руки сердечка своїх дітей. Разом із цим Ви покладаєте на нас свої надії, сподівання. І всі неодмінно хочете, щоб дитина з перших днів шкільного життя стала розумною, уміла писати, читати, рахувати. Але варто пам’ятати, що не кожна дитина може одразу успішно навчатися, та й це не та основна цікавість, заради якої живе людина.

Дитина — Божа іскорка, яка прийшовши в цей світ, несе свою велику місію, має свій шлях, свої думки. Тому перед нами стоїть особливе завдання - розвиток і збагачення духовного світу кожної дитини. Це можливо через виховання серця дитини: любов до людей, повага, толерантність, прояв співчуття і вміння радіти за інших.

Вірте у безмежність вашої дитини і допоможіть їй повірити в свої сили. Це допоможе дитині долати труднощі!

Шлях розвитку кожної дитини індивідуальний.  Хтось починає раніше за інших ходити, але потім довго не говорить; хтось, навпаки, не вміє усміхатися, зате починає говорити цілими фразами і добре запам’ятовує букви. Тому до шкільного віку діти мають різний багаж досвіду, знань, умінь, навичок, звичок. Безсумнівно, що згодом кожна з них навчиться читати й рахувати, стане грамотною, але до моменту вступу до школи важливо, щоб дитина мала здатність до навчання. Саме від готовності залежить адаптація малюка до шкільного життя, оволодіння ним навчальною діяльністю, врешті-решт, формування особистості.

Часто ви вважаєте основними показниками готовності до школи знайомство дитини з літерами, уміння читати, рахувати, знання віршів та пісень. Однак не тільки це впливає на успішність навчання.

Важливим етапом підготовки дитини до школи є розвиток дрібної моторики кисті руки. Діти, в яких рука не готова до письма, швидко втомлюються, втрачають бажання писати, вчитися.

Велике значення в підготовці дитини до навчання відіграє її здоров’я. Робіть усе від вас можливе, щоб дитина була здоровою, ситою, загартованою.

Школа і сім’я. Це один довгий ланцюжок, який здатен побороти всі труднощі. Без вашої допомоги я не в силі буду донести до сердець і розуму все те, що ви хочете бачити у своїх дітях. Давайте будемо толерантними, взаємоввічливими, доброзичливими, терплячими, небайдужими до своїх дітей.

Промине чотири роки, й тоді можна буде з гордістю сказати про результат нашої з вами співпраці, про всі перемоги, здобутки, знання й уміння, яких набули наші діти.

 

Пам’ятайте:
Школа - Майстерня Людяності;
Школа - Майстерня Гуманності;
Школа — Співтовариство вчителя та учня;
Школа - Храм!

Перелік освітніх програм, що пройшли апробацію в межах дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня та за результатами експертизи Державної служби якості освіти (далі - ДСЯО) визнані такими, що відповідають Державному стандарту початкової освіти і відповідно до рішення комісії з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України схвалені для використання в закладах загальної середньої освіти. Зокрема, це забезпечені схваленими для використання в закладах загальної середньої освіти навчальними посібниками такі освітні програми:

Освітня програма «Інтелект України» (науковий керівник Гавриш І. В.) Лист ДСЯО від 06.08.2020 № 01/01-23/929 (реалізується на базі закладу);

Освітня програма «Світ чекає крилатих» (науковий керівник Цимбалару А. Д.) Лист ДСЯО від 22.09.2020 № 01/01-23/1115;

Освітня програма початкової освіти за вальдорфською педагогікою (автори Косенко Д. Ю., Мезенцева О. І.) Лист ДСЯО від 11.09.2020 № 01/01- 23/1044;

Освітня програма за педагогічною технологією «Росток» (науковий керівник Пушкарьова Т. О.) Лист ДСЯО від 11.09.2020 № 01/01-23/1045;

Освітня програма за системою розвивального навчання Д. Б. Ельконіна, В. В. Давидова та ін. (автори Старагіна І. П., Захарова Г. М. та ін.) Лист ДСЯО від 11.09.2020 № 01/01-23/1043.