Спортивний туризм – це здорово!

11 черв. 2024
Спортивний туризм має за мету спортивне удосконалення в подоланні природних перешкод. Це означає удосконалення всього комплексу знань, умінь і навичок, фізичної підготовленості, необхідних для безпечного пересування людини на місцевості.

Спортивний туризм має за мету спортивне удосконалення в подоланні природних перешкод. Це означає удосконалення всього комплексу знань, умінь і навичок, фізичної підготовленості, необхідних для безпечного пересування людини на місцевості.

Тож 10 червня вихованці загону №1 дитячого оздоровчого табору «Барвінкова країна» Ліцею №25 (директор Бесєдіна І.Є.) із задоволенням доєдналися до туристичного тренінгу, який проводив  клуб «Орлан».

Діти побували на різних локаціях, де познайомилися з елементами  пішохідного туризму («Переправа», «Жердини» «Купини», «Лабіринт»). Дуже сподобався тренажер «Маятник» та гра із зав’язаними очима «Домбайський бокс». Але найбільше захоплення викликало  тренування на «Скалодромі», де юні спортсмени  могли спробувати  свої сили в підйомі на «скелю».

Досвідчені тренери Волкова В.Л. та Василина І.В. надавали дітям теоретичну та практичну допомогу, змогли за короткий проміжок часу зацікавити наших вихованців цим чудовим та корисним видом спорту.

Вихователь загону №1 «Казка»  Шиян О.В.