Підсумки відбіркового міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») у 2023-2024 н.р.

7 трав. 2024
Другого травня 2024р. відбулися змагання відбіркового міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»).

Часи українського козацтва – це невичерпне джерело високої духовності наших предків, натхнення в боротьбі за свободу, державність і незалежність, це зразки неперевершеної  військової майстерності. Протягом століть на козацьких традиціях виховувались і виховуються нові покоління українців – які й сьогодні з честю та гідністю стали на захист України. Гра проводилась  з метою формування соціальної активності та громадянської самосвідомості учнів, виховання в них почуття власної гідності, відповідальності, толерантності, критичності та конструктивності мислення, поваги до власної та чужої праці, оптимізму, гуманізму, здатності до самоаналізу і самовиховання.

Команда Ліцею №25  рій «Сокіл»  посіла сьоме місце.

В змаганні брали участь учні 11-А класу : Корнієнко Данило, Глезер Річард, Казаков Олег, Кулешов Максим, Кулініч Герман, Нижегороцев Олександр, Рєзнік Софія, Купренко Вікторія.

Велика їм подяка. Вони показали гарні результати в конкурсах:

«Відун»-1 місце, «Муштровий впоряд»-3 місце, «Рятівник»-5 місце.

Дуже багато зробив для перемоги у Грі керівник гуртка «Сокіл»(«Джура»), вчитель фізичної культури закладу, Андрій Миршавка.

Саме через козацький вишкіл, набуваючи військову вправність, опановуючи  військове мистецтво, формуються  найкращі риси воїнів-захисників та захисниць  України. «Соколята»   продемонстрували духовний та фізичний гарт, набули нових знань, що допоможе зробити правильний вибір у житті та стати гідними синами й дочками України.

Заступник директора з військово-патріотичного виховання   Ігор Ляшенко