ОСОБЛИВИЙ ДЕНЬ РОКУ

12 трав. 2024
Немає теплішого вогнища за родинне. Дружні, спокійні, врівноважені стосунки між дітьми, батьками та вчителями - запорука здорового морального клімату у Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна). Під час родинного свята в 3-В класі, яке було присвячене Дню матері, діти мали змогу привітати всіх мам і бабусь квітами, поезією та музичними виступами.

Немає теплішого вогнища за родинне. Дружні, спокійні, врівноважені стосунки між дітьми, батьками та вчителями - запорука здорового морального клімату у Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна). Під час родинного свята в 3-В класі, яке було присвячене Дню матері, діти  мали змогу привітати всіх мам і бабусь квітами, поезією та музичними виступами.

Від усієї душі вітаємо дорогих мам із їх святом! Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість!

Аліна Климова, класна керівниця 3-В класу