Світ видавничої справи “Lantsuta”

17 трав. 2024
Знайомство зі сучасними професіями завжди захоплює та надихає, особливо коли йдеться про таку цікаву галузь, як видавництво коміксів та створення власних візуальних новел. Учні 5-А класу Ліцею № 25 (директорка Ірина БЕСЄДІНА) мали унікальну можливість доторкнутись до цього світу, відвідавши книгарню "На мосту" та зустрівшись з її засновницями - Тетяною та Марією Ланцутами.

Під час екскурсії сестри Ланцути не лише показали учням, як працює видавництво, але й розкрили деякі тонкощі видавничої справи, наприклад переклад коміксів на українську мову, як відбувається ліцензування прав на друк тощо. Діти з великим захопленням ділилися своїми улюбленими коміксами та ідеями щодо того, які історії вони хотіли б побачити надрукованими у майбутньому. Марія Ланцута, яка є не лише автором, але й художницею, презентувала учням власний науково-фантастичний проєкт під назвою "Фаетон" та поділилася досвідом перших кроків у цій захоплюючій професії.

Зустріч не лише розширила кругозір учнів щодо можливостей майбутнього професійного шляху, а й надихнула їх на творчість та самовираження через мистецтво коміксів. Вона показала, що кожен може знайти свій шлях у світі видавничої справи та створення власних візуальних історій, якщо він має талант, наполегливість та працьовитість.

Класний керівник 5-А класу, Марина Шульга