Подорож в історію

20 трав. 2024
Вже декілька років в Ліцеї № 25(директор Ірина Бесєдіна) працюють класи за програмою «Інтелект України». Цікава, різноманітна, захоплююча програма. На уроках з курсу «Я пізнаю світ» здобувачі освіти дізнавалися про історію України, про її славне минуле, отаманів, заснування Хортиці, про козацькі клейноди, зброю, якою боронили державу від ворогів.

Учням 4-Б класу випала можливість доторкнутись до історії нашого краю в Етно Хуторі «Козацька Січ».

Народні звичаї і традиції, козацька зброя, хатні обереги-діти відразу поринули в  атмосферу минулого. Козаки, що показали свою звитягу в метанні списа, стрільбі   з лука, джигітовці на конях викликали захват і у хлопців, і у дівчат.

Екскурсанти спробували свої можливості в метанні кілець, стрільбі з лука, верховій їзді. Ігри, українські танці і пісні, і, звичайно, смачний борщ і вареники. Час промайнув непомітно. Діти втомлені, але задоволені поверталися додому. І вже планували наступну подорож.

Класна керівниця             Людмила Крамарь