Ліцейна родина – Соборна Україна

26 трав. 2024
З радістю повідомляємо про урочисту подію, яка відбулася в нашому ліцеї № 25 (директор Ірина Бесєдіна) "Ліцейна родина - Соборна Україна". У затишній актовій залі пройшло нагородження кращих батьків та учнів у різних номінаціях. Це було справжнє свято, сповнене радості, посмішок та творчості.

Церемонія розпочалася з виступу директора Ліцею Ірини Бесєдіної, яка висловила подяку всім присутнім за їхні досягнення та підтримку. Вона відзначила важливість співпраці між учнями, батьками та педагогами для досягнення високих результатів у навчанні та вихованні.

Номінації, за якими нагороджували здобувачів освіти : "Найрозумніші" та "За створення  позитивного іміджу закладу". Кожен переможець отримав диплом та пам'ятний подарунок. Також було відзначено батьків, які активно долучаються до життя Ліцею та благодійності, підтримують своїх дітей у всіх починаннях та сприяють створенню сприятливих умов для навчання та розвитку.

Окрім офіційної частини, захід супроводжувався номерами художньої самодіяльності. Учні підготували цікаві виступи, що включали пісні, танці, театральні сценки. Ці виступи стали справжньою окрасою свята та показали багатогранні таланти наших учнів.

Подія завершилася спільним фото на згадку.

Щиро вітаємо всіх нагороджених та бажаємо нових звершень і успіхів у майбутньому.

Слава Україні! Героям слава!

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення таких заходів, дякуємо за можливість працювати, вчитися та просто ЖИТИ!

Педагог – організатор Валентина Кутова