ЛІТО В МУЗЕЇ

10 черв. 2024
Музей історії нашого міста є науковим і культурно-освітнім закладом. В ньому зібрані матеріали, які відображають історію Кам’янського з давнини до сьогодення.

Вихованці табору відпочинку «Барвінкова країна» загону №1 «Казка» (директор Ліцею №25 Ірина Бесєдіна) з нетерпінням чекали на екскурсію до музею. Діти  познайомилися з експонатами давнини, знайденими на території міста більше ніж 100 тис. років тому. Потім дізналися, що основними заняттями жителів Кам’янського у XVIII столітті було землеробство, скотарство, рибна ловля. Разом з екскурсоводом пройшли квест, завдяки якому діти познайомилися з літніми традиціями та звичаями мешканців села Кам’янського. А ще вони побачили експонати, які є основою назв літніх місяців.

Найменші ліцеїсти відкрили для себе чарівний, казковий світ музею. Дуже швидко промайнув час захопливої подорожі музейними стежками. Збагачені знаннями, переповнені емоціями, діти повернулися до «Барвінкової країни».

Вихователі загону № 1 «Казка»

Олена МЕЛЬНИК і Ольга ШИЯН