ПАМ’ЯТАЄМО…

4 черв. 2024
В Україні 4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Росії проти України. Цю дату було встановлено Верховною Радою України в 2021 році. Дуже символічно, адже в цей день відзначають Міжнародний день невинних дітей - жертв агресії.

За офіційними даними Офісу Генерального прокурора за час теперішньої війни загинуло 550 дітей від російського терору, а ще понад 1300 дітей отримали важкі поранення.
З нагоди цієї дати в закладі відпочинку «Барвінкова країна», який працює на базі Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна) було проведено флешмоб «Пам’ятаємо». Мелодії маленьких дзвоників, які діти прикріпили на «Дереві пам’яті» будуть нагадувати всім про цінність людського життя. Це своєрідний акт протесту дітей проти війни, вбивств та насильства. Діти мріють про мирне сьогодення і щасливе майбутнє.
Вихователька 4 загону Людмила Ясенчук