Зоряний дощ

14 черв. 2024
Сьогодні, 14.06.2024, у Ліцеї № 25 (директор Ірина Бесєдіна), відбувся урочистий захід, присвячений врученню свідоцтв про здобуття базової середньої освіти учням 9-х класів. Піднесений настрій переповнював кожного присутнього, а гордість за досягнення учнів відчувалася у кожному куточку актової зали.

Сьогодні, 14.06.2024,  у Ліцеї № 25 (директор Ірина Бесєдіна), відбувся урочистий захід, присвячений врученню свідоцтв про здобуття базової середньої освіти учням 9-х класів. Піднесений настрій переповнював кожного присутнього, а гордість за досягнення учнів відчувалася у кожному куточку актової зали.

Здобувачі освіти  висловили слова подяки своїм учителям, батькам та всім, хто підтримував їх на цьому шляху. Особливі слова подяки пролунали на адресу Збройних Сил України, завдяки яким ми можемо спокійно жити та навчатися. Дякуємо Героям, які щодня ризикують життям заради нашої свободи. Саме завдяки їм сьогоднішній день став можливим.

Кожен з випускників отримав своє свідоцтво під аплодисменти залу, їхні обличчя сяяли від радості та гордості.

Урочистий захід закінчився, але цей день назавжди залишиться у пам'яті кожного учня, як початок нового етапу в житті, наповненого новими можливостями, мріями та сподіваннями.