У чарівному світі казки

19 черв. 2024
Казка – це незвичайний і чарівний світ, який є невичерпним джерелом думки та слова. Вона є невід’ємним елементом у вихованні дітей та вчить їх бути добрими, працьовитими, чесними. Інсценізація казок – одне з найулюбленіших занять молодших ліцеїстів.

Казка – це незвичайний  і чарівний   світ, який є невичерпним джерелом думки та слова. Вона є невід’ємним елементом у вихованні дітей та вчить їх бути добрими, працьовитими, чесними. Інсценізація казок – одне з найулюбленіших занять молодших ліцеїстів.

18 червня у пришкільному закладі відпочинку «Барвінкова країна» (Ліцей №25, директор Бесєдіна І.Є.)  відбувся фестиваль інсценізації казок «До казки в гості».

Кожен загін показав свою неповторну роботу, адже кожне казкове дійство було представлене дітьми на новий лад.

Вихованці загону №4 завітали з інсценізацією відомого твору «Ходить гарбуз по городу», в якому розкривалась проблема захисту довкілля. Казку «Колобок» глядачі побачили двічі, але перетворення змісту  та гра кожної команди були неповторні. Так, загін №2 піднімав у своєму виступі питання про цінність шкільного  навчання та знань, а актори загону №3  - про інтереси сучасної молоді (гаджети, різні соціальні мережі). Наймолодші вихованці з казкою «Рукавичка по-новому»  закликали допомагати в різний спосіб ЗСУ та завершили свою  інсценізацію піснею «Перемога».

Діти із захопленням відтворювали дії казкових героїв, передавали їх мовлення у діалогах. У залі панувала тепла і дружня атмосфера.Між виступами  юних акторів проводились музичні руханки, казкові вікторини та командні ігри. Глядачі та всі учасники дійства отримали веселий  настрій, незабутні враження та велике задоволення.

18.06.2024                                                       Вихователь загону №1 Шиян О.В.