Яскраві моменти «Барвінкової країни»

20 черв. 2024

Закриття табірної зміни – це особлива подія, яка символізує завершення насиченого та незабутнього періоду для дітей. Це свято наповнене емоціями, спогадами та новими досягненнями, які вдалося здійснити протягом кількох тижнів табірного життя в Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна). На ці урочистості, вихованці пришкільного закладу відпочинку «Барвінкова країна» підготували різноманітні виступи, які свідчать про яскраві, веселі та щасливі дні проведені разом, які запамʼятаються вихованцям на все життя. А закриття завершилося святковою дискотекою. Приємно було бачити радісні очі дітей!

Аліна Климова, вихователь III загону