День зі смайликом : -)

19 вер. 2024
Кожен рік відзначається незвичайне свято – День народження дружелюбного електронного символу «Смайлика». 19 вересня 1982 року професор Університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман вперше запропонував використовувати три символи – двокрапку, дефіс і дужку – для позначення «усміхненого обличчя» в тексті.

День зі смайликом  : -)

Кожен рік  відзначається незвичайне свято – День народження дружелюбного електронного символу «Смайлика». 19 вересня 1982 року професор Університету Карнегі-Меллона Скотт Фалман вперше запропонував використовувати три символи – двокрапку, дефіс і дужку – для позначення «усміхненого обличчя» в тексті.

За довгі роки свого існування «смайлик» став незмінним атрибутом електронного спілкування. За цей час з’явилося безліч «смайликів», які несуть різне смислове і емоційне забарвлення. «Смайли» допомагають краще зрозуміти співрозмовника, вловити його настрій, врешті-решт, вони просто кумедні і викликають позитивні емоції.

Посміхайтеся! Сьогодні День народження смайлика! - під таким гаслом пройшов день  в  учнів  перших  та  других класів групи продовженого дня КЗ Ліцей №25 (директор Бесєдіна І.Є.). Діти ознайомились з історією створення смайлика, покривлялист та потанювалис з відео смайлом. Під час повітряної тривоги розфарбовували смайлики з різними емоціями. Дівчата та хлопчики зробили аплікацію «Мій настрій» та маску «Смайлик».

Кожна усмішка дитини, особливо зараз – це дуже цінно.

Вихователь ГПД Суббота О.М