Шановні колеги, дорогі вчителі та працівники освіти!

6 жовт. 2024
У цей важливий день хочемо висловити щиру подяку кожному з вас за вашу самовіддану працю, за вашу мудрість та терпіння, за невичерпну енергію та відданість справі навчання й виховання молодого покоління. Кожен з вас є не лише наставником, але й джерелом натхнення для наших учнів, допомагаючи їм ставати сильними, освіченими та відповідальними громадянами.

Шановні колеги, дорогі вчителі та працівники освіти!

Особливо сьогодні, коли наша країна переживає надзвичайно складні часи, ваша праця набуває особливого значення. У важкі воєнні умови ви не лише продовжуєте нести світло знань, а й активно долучаєтеся до волонтерської діяльності, допомагаючи нашим військовим та постраждалим від війни. Ваша небайдужість і готовність допомагати є прикладом справжнього патріотизму та людяності.

Бажаємо вам міцного здоров'я, миру, творчого натхнення та нових професійних звершень. Нехай ваша невтомна праця і далі приносить плоди, а кожен день дарує радість та задоволення від досягнень ваших учнів.

З повагою, Адміністрація Ліцею