Бюджет участі. Діти

8 жовт. 2024
07.10.2024 STEM-команда здобувачів освіти Ліцею №25 (директор Ірина Бесєдіна) презентувала Андрію Білоусову, Кам`янському міському, Наталії Реві, директору департаменту освіти, звіт щодо успіхів у впровадженні переможних проєктів «Бюджет участі. Діти», що є важливим етапом розвитку сучасної освіти та впровадження інноваційних технологій.

Учні 8-А та 9-А класів, Торишня Ксенія, Мельник Альона та Корнєєв Михайло, показали можливості роботи сучасних конструкторів, що є основою для вивчення багатьох напрямків STEM. Унікальність цих конструкторів полягає у їх мультифункціональності. За допомогою різних деталей можна створити моделі млинів, роботів та автомобілів. Більше того, ці моделі працюють на екологічно чистих джерелах енергії, зокрема на сонячних батареях або силі вітру, що допомагає здобувачам освіти не лише опанувати технічні навички, але й зрозуміти принципи енергоефективності.

Учні 10-А класу, Сердюк Юрій, Костеров Богдан, Щавлинська Єва та Полякова Анастасія, продемонстрували роботу 3D-принтера, який відкриває нові можливості для учнівської творчості та інженерних експериментів. Завдяки 3D-принтеру здобувачі освіти зможуть моделювати і виготовляти будь-які деталі та об'єкти з високою точністю, що є важливою складовою підготовки до сучасних технічних спеціальностей.

Окрім освітніх завдань, 3D-принтер буде використовуватися для волонтерських ініціатив, зокрема для друку деталей, що можуть знадобитися як у навчанні, так і для підтримки різноманітних соціальних проєктів.

Інтеграція 3D-друку та робототехніки у навчальний процес — це важливий крок на шляху реалізації Державної реформи «Нова українська школа», яка спрямована на підвищення рівня освітніх послуг і доступ до сучасних технологій для молоді. STEM-освіта відкриває перед ліцеїстами нові горизонти у вивченні науки, техніки, інженерії та математики, сприяючи розвитку їх креативності, критичного мислення та навичок вирішення проблем.

Дякуємо координатором проєкту «Бюджет участі. Діти» за фінансову підтримку для реалізації наших ідей!