Бібліотека – це свято!

8 жовт. 2024
Лівобережна бібліотека (філія №7) як інформаційний, культурний, освітній заклад завжди дбала про виховання майбутніх читачів. І зараз багато уваги приділяється роботі з дітьми.

Здобувачі освіти 2-Б класу Ліцею № 25 (директор Ірина Бесєдіна) відвідали міську бібліотеку. Тут вони відвідали виставку поробок народних умільців: ляльки-мотанки, ажурні в’язані серветки тощо. Але другокласників зачарувала велика кількість дитячих книжок на різноманітні теми. Кожен знайшов книжечку за інтересом. Довго маленькі читачі роздивлялися книжки, журнали, знаходили цікаву інформацію, ділилися емоціями.

Наприкінці екскурсії задоволені діти пообіцяли регулярно відвідувати бібліотеку разом із батьками.

Класний керівник 2-Б класу

Олена МЕЛЬНИК