Презентація роботи психолога Ліцею в рамках програми STRONG

9 жовт. 2024
Ми раді повідомити про старт важливої ініціативи в Ліцеї №25 (директор Ірина Бесєдіна) - впровадження програми психологічної підтримки STRONG, що допоможе учням краще розуміти свої емоції та розвивати соціальні навички.

Презентація роботи психолога Ліцею в рамках програми STRONG

#Potrimkaosvityan

Практичний психолог Ліцею Наталія Любімцева пройшла навчання  та отримала сертифікат про проходження програми STRONG, завдяки тому, що наш заклад приймає активну участь у проєкті “Посилення спроможностей і компетенцій освітян Дніпропетровської області”, ініційований Асоціацією міжнародних відносин спільно з Чеською агенцією розвитку та Дніпровською академією неперервної освіти.

Що ми отримуємо від впровадження програми:

• Покращення комунікації між учнями.
  • Зниження рівня тривожності, агресії та інших проявів проблемної поведінки.
  • Підтримку мирного та доброзичливого навчального середовища.

З метою розвитку емоційної стійкості наш психолог буде проводити індивідуальні та групові заняття для учнів, створюючи безпечний простір для самовираження та взаємопідтримки.

Ми віримо, що спільними зусиллями зможемо забезпечити нашим дітям належну психологічну підтримку та комфортне середовище для навчання!