Улюблений 10-А клас

15 груд. 2011

Улюблений 10-А клас
     Звичайно, у нашій школі всі учні унікальні та неповторні, але такого скупчення яскравих, веселих та розумних особистостей, як у моєму класі – ніде не зустрінеш! І я не перебільшую.Зараз у нашому класі 21 учень: 14 дівчаток і 7 хлопців. І хоч нас не так багато, як у минулому році, – ми ніколи не сумуємо, у нашому класі завжди лунає сміх, тут панує взаємоповага і зовсім немає місця сваркам і непорозумінням.
     Якщо ти зайдеш у наш клас з поганим настроєм, не хвилюйся – тобі швидко його піднімуть, якщо у тебе якась проблема – тобі допоможуть її вирішити, якщо якісь негаразди з навчанням – тобі розкажуть все, що знають з цього предмета, якщо тобі просто ні з ким поспілкуватися – у моєму класі ти знайдеш співрозмовника на будь-яку тему.
     І хоч ми й 10 клас, але нам не хочеться розлучатися з дитинством, і ми любимо пограти та побешкетувати, хоч то в школі, хоч за її межами. Але в той же час дуже серйозно ставимося до навчання. Адже саме у нашому класі стільки років не змінюється число відмінників – Теодорович Міша (який, до речі, зайняв призові місця у багатьох міських олімпіадах), Бичко Катя та Дорофєєва Маша (активні учасниці життя школи та класу) - і збільшується кількість хорошистів.  Учні нашого класу входять майже у всі шкільні організації – ДАРУС, ЮІР, ДЮПР, клуб «Веселка», клуб «Милосердя». Жодне свято не проходить без 10-А класу, і це вже традиція.               Найактивнішими учнями нашого класу є Євдокимова Зоя, Дудкіна Аня, Сліпченко Віка та Красношлик Віка. Вони ж та ще Соколова Оля входять до шкільої команди з волейболу.  Також у нашому класі є майстер спорту України – Тищенко Лєра, а Касьян Аня захищала честь міста на Мaydan's.
     Всі учителі знають, що на нас можна покластися і ми виконаємо будь-яке доручення. Найвідповідальнішими у нашому класі є Полякова Катя, Чорношкур Яна, Ковальова Даша, Новосьолова Оля, Лупіна Альона. Що стосується хлопців, то у нашому класі залишилися найкращі – Міша, Валік, Сергій, Данило, Максим, Женя та Сашко.
     За 10 років ми так звикли один до одного, що стали одним цілим. Кожен з нас – це невідємна частиночка нашого колективу. Але ми б могли такими й не стати… Усьому, чому ми навчилися, що вміємо та знаємо, ми завдячуємо одній людині – нашому класному керівнику Трусовій Олені Миколаївні. Саме вона з отих маленьких, боязливих та самотніх пятикласників зробила сильних, дорослих, вихованих та розумних учнів!
     Дякуємо вам за вашу любов та підтримку, за ваші поради й побажання, за те, що ви вкладаєте у нас свої знання, за те, що ви завжди поруч, завжди нас захищаєте, навіть коли ми винні, і за те, що ви ніколи не допустите, щоб ми обрали неправильний шлях у житті!
     І я б могла писати ще дуже довго про свій клас… Всього два роки нам залишилось провчитись разом… Два незабутніх шкільних роки.. Скільки всього нас чекає за цей час… А після цього дороги наші розійдуться… Але в моєму серці (думаю, у інших теж) - всі мої однокласники, Олена Миколаївна та інші вчителі залишаться назавжди!

Дорофєєва Марія 10-А клас