В Ліцеї №25 на уроках трудового навчання діти виготовляють окопні свічки

19 лют. 2024

Діти відповідально і старанно виконують кожне своє завдання, з любов’ю і вдячністю Збройним Силам України. При виготовленні окопних свічок  вирішується і ряд дидактичних задач. Учні на практиці досліджують пружно-механічні властивості картону, капілярні явища та змочування, теплопровідність жерстяних банок, плавлення і кристалізацію парафіну, тощо. Здійснюють вторинне  використання жерстяних банок, картонних коробок, що формує екологічне мислення на цілях сталого розвитку. Дякуємо, друзі, за небайдужість всім, хто долучився до збору матеріалів, хто підтримав ідею учнівського самоврядування і вчителів трудового навчання.

Заступник директора з військово-патріотичного виховання

Ігор ЛЯШЕНКО