Режисуємо спілкування – всебічно розвиваємо особистість

25 бер. 2024
З 18.03.2024 по 22.03.2024 у Ліцеї №25 (директор Бесєдіна І.Є.) був проведений тиждень логопедії і дефектології під девізом: «Режисуємо спілкування – всебічно розвиваємо особистість».

З 18.03.2024  по  22.03.2024 у Ліцеї №25 (директор Бесєдіна І.Є.)  був проведений тиждень логопедії і дефектології під девізом: «Режисуємо спілкування – всебічно розвиваємо особистість».

Учні початкової школи виконували цікаві ігрові завдання («Розкажемо вірші руками», «Склади, знайди, запам`ятай», «Подорож у країну Звукляндію»), які направлені на розвиток мовлення, психічних процесів, комунікативних умінь.

Діти взяли участь у квесті «Знайди чарівний ключ», у логопедичній ігровій програмі «Грайлики-розважайлики», а також продемонстрували свої творчі здібності у виготовленні  орігамі, розвиваючи дрібну моторику та уяву.

Проведений тиждень підвищив інтерес суб`єктів освітнього процесу до корекційних занять, були показані різноманітні форми і можливості логопедичної та дефектологічної роботи, які дуже сподобались здобувачам освіти 1- 4 класів.