СВЯТІ ПОКРОВИТЕЛІ НЕСКОРЕНИХ

26 бер. 2024
Перший день весняних канікул зібрав на екскурсію до Музею історії міста здобувачів освіти 5-Б, 5-В, 7-В класів (класні керівники Тетяна Яглова, Наталія Челенкова, Тетяна Нефьодова).

Перший день весняних канікул зібрав на екскурсію до Музею історії міста здобувачів освіти 5-Б, 5-В, 7-В класів (класні керівники Тетяна Яглова, Наталія Челенкова, Тетяна Нефьодова).
Зацікавлено переглядали банерну виставку «Святі покровителі Нескорених», представлену Львівським музеєм історії релігії. Діти відчули дух християнської культури нашого народу, моральну справедливість його боротьби за свободу і незалежність. На кожному з чотирнадцяти банерів зображено небесного покровителя України, народу, українського війська. Ці зображення поєднані з документальними фотографіями теперішньої війни нескорених – вони вражають, викликають гнів і водночас не полишають надію на Перемогу.
Інформаційні банери розповіли відвідувачам про зафіксовані злочини російських окупантів під час військової агресії.
Нікого не залишили байдужими світлини, зроблені на війні, в тилу українськими військовими, кореспондентами, польськими й іспанськими фотографами.
Серед небесних покровителів Нескорених чільне місце займає ікона Покрови Пресвятої Богородиці, головної захисниці українських воїнів, які безстрашно стоять на сторожі нашої державності. Ікона «Жони мироносиці» знайшла своє місце поруч із жінками, які кілометрами плетуть маскувальні сітки, ліплять вареники, готують енергетичні смаколики й продуктові набори для наших воїнів. Учні побачили зображення святого Михаїла, небесного покровителя українського війська; святого архангела Гавриїла, покровителя дипломатів, миротворців; святу великомученицю Варвару, покровительку артилерії, саперів; святого Мартина Турського, засновника і покровителя капеланів. А поруч – кадри воєнної хроніки, які ілюструють моторошну і жорстоку правду війни: біль, вдячність, пам’ять і непохитну надію на нашу Перемогу.
З відчуттям гордості за свій народ, рідну землю, наших захисників залишали діти цю неповторну виставку.
Віримо в ЗСУ, тримаємося, чекаємо на Перемогу!

Класна керівниця 5-В класу Наталія Челенкова