Як прокидається природа…

27 бер. 2024
Весна... Це пробудження природи від зимового сну. І саме таємниці весняного оновлення вирішили дослідити четвертокласники Ліцею № 25 (директорка Ірина Бесєдіна) під час весняних канікул. Вони здійснили мандрівку до лісового масиву лівобережжя, озброївшись лупами, щоб глибше пізнати справжні дива природи.

Весна... Це пробудження природи від зимового сну.  І саме таємниці весняного оновлення вирішили дослідити четвертокласники Ліцею № 25 (директорка Ірина Бесєдіна) під час весняних канікул. Вони здійснили мандрівку до лісового масиву лівобережжя, озброївшись лупами, щоб  глибше пізнати справжні дива  природи.

З яким захопленням розглядали чистотіл, бузину, які вже  розпустили свої перші  ніжні листочки. З цікавістю слухали розповідь про цілющі властивості цих рослин та про обережність, заготовляючи чистотіл, адже ця рослина отруйна.

Рухаючись лісом, діти відчували надзвичайну легкість.  Ліс вкрила мохова подушка. Під лупою школярі розглядали молоду слань моху і ділилися своїми спостереженнями.

Побачили на деяких деревах лишайники і дізналися, що їх називають індикаторами чистоти повітря, бо ростуть вони лише в чистому середовищі.

Скільки було радості в дітей, коли зустрілися із жучком сонечком, працьовитими мурашками. Комахи ще були сонними, малорухливими, але емоцій у всіх було достатньо. Зустріли діти і вербу-красуню, яка зачарувала всіх сріблястими «котиками».

Не дивлячись на похмуру погоду,  зустріч з природою була цікавою, пізнавальною та корисною.

Класні керівниці -  Маринчук С.А., Ясенчук Л.І.