Шкільне телебачення TV "25 кадр" Випуск №35

"Ліцей – це моя друга домівка, у якому я знайшла багато друзів і почала отримувати знання. Кожен день я здобуваю нові знання, і дуже вдячна за це вчителям. Ліцей – це великий і корисний етап у житті. Завжди буває складно, але вся інформація, отримана тут, знадобиться у майбутньому. Як не було б складно, я завжди буду намагатися отримувати усі знання, які ліцейна освіта мені дає. Хоча я пройшла тільки половинку ліцейного життя, я вже дуже багато чого навчилась, і, впевнена, що з кожним днем я буду ставати все розумнішою” (Учениця 8-го класу)
"Ліцей – це дім для кожного. Вчителі – батьки, вихователі. Дякую Вам!” (Учень 6-го класу)
Вулиця Воїнів-афганців, 10, м. Кам'янське, Дніпропетровська область, 51928, тел.:(096)521-76-98.
До уваги учасників освітнього процесу!  Навчання в закладі здійснюється за наступними формами: очна, змішана, домашня/екстернат (за заявою для усіх здобувачів освіти).
Здобувачі освіти отримують завдання з навчальних предметів згідно діючого розкладу від учителів через Google Classroom та електронний щоденник

17 трав. 2024

Світ видавничої справи “Lantsuta”
Знайомство зі сучасними професіями завжди захоплює та надихає, особливо коли йдеться про таку цікаву галузь, як видавництво коміксів та створення власних візуальних новел. Учні 5-А класу Ліцею № 25 (директорка Ірина БЕСЄДІНА) мали унікальну можливість доторкнутись до цього світу, відвідавши книгарню "На мосту" та зустрівшись з її засновницями - Тетяною та Марією Ланцутами.
16 трав. 2024

ВИШИВАЄМО НАЙВАЖЛИВІШЕ: УКРАЇНА, ДИТИНСТВО, ПЕРЕМОГА
В Ліцеї №25 (директорка Ірина Бєсєдіна) завжди творчо відзначають День вишиванки. Цьогоріч учні 2-Б класу поєднали традиції з сучасними технологіями, створивши цікавий STEM-проєкт. Використовуючи спеціальну програму ми закодували важливі слова, що символізують наші цінності та прагнення: УКРАЇНА, ДИТИНСТВО, ПЕРЕМОГА. Адже здавна відомо, що у вишитих візерунках зашито код нашої нації.
16 трав. 2024

День вишиванки
Колектив Ліцею № 25 (директор Ірина Бесєдіна) вітає всіх українців із святом! Найкраще, що можна зробити для збереження та розвитку свята – одягнути цього дня вишиванку. Цього року день пройшов під гаслом #вишиваємоперемогу.