Подолання освітніх втрат

Стратегія подолання освітніх втрат

СТРАТЕГІЯ подолання освітніх втрат у 2023/2024 навчальному році у Комунальному закладі «Ліцей № 25» Кам’янської міської ради

Дистанційні освітні ресурси

З метою організації та проведення занять та забезпечення неперервності освітнього процесу учням закладу рекомендовано використовувати такі освітні ресурси:

Всеукраїнська школа онлайн - https://lms.e-school.net.ua/

Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів. Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література. Весь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом розвитку освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України. Функціонал «Кабінет учителя» та мобільні застосунки реалізовано за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». З метою покращення доступності навчального контенту для широкого загалу користувачів, в тому числі для дітей з особливими освітніми потребами, ЮНІСЕФ долучився до організації навчань для авторів уроків та забезпечив експертний супровід з питань інклюзивності.