Вишиванка – дзеркало української душі

17 трав. 2024
Щорічно у травні українці відзначають яскраве та самобутнє свято, – День вишиванки.

Щорічно у травні українці відзначають яскраве та самобутнє свято, –  День вишиванки.

Українська вишиванка з’явилася багато століть тому, а кількість різних візерунків та технік шиття порахувати неможливо. Це свято люблять і діти, і дорослі, із задоволенням вбираючись у яскраві сорочки. Вже третій рік День вишиванки пройде за умов повномасштабної війни. Цей факт підвищує важливість свята, бо вишиванка для українців – це символ народності, свободи, національної єдності, а під час війни – миру та перемоги.

Учні перших та других класів групи продовженого дня КЗ Ліцей №25 (директор Бесєдіна І.Є.) цікаво та креативно відзначили День вишиванки.

Вихователь ГПД Суббота О.М.

асистент вихователя Рубцова Т.О.