СВЯТО МИКОЛАЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

24 груд. 2011
До Дня Святого Миколая діти готуються завчасно. тільки чемним, працьовитим і доброзичливим дітям приносить Миколай подарунки.

СВЯТО МИКОЛАЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
     Щосуботи в СЗШ № 25 працює «Школа майбутнього першокласника», де діти звикають до шкільного життя. Вони не тільки знайомляться з майбутніми класоводами, а й відвідують заняття з інформатики, хореографії, музики, трудового навчання, фізичної культури.
    Але 24.12.11 р. на майбутніх школярів чекав сюрприз. Випускники початкової школи (четвертокласники) підготували виставу «Святий Миколай, до нас завітай». Свято пройшло дуже цікаво: лунало багато сучасних і народних пісень, розповідались вірші. Настрою і святковості додавали костюми акторів.
     По закінченні вистави дівчата і хлопці-українці, ніжні янголи, навіть чортики відвели малят до класних кабінетів, де до них прийшов Святий Миколай і приніс кожному солодкий подарунок.          Щасливі, задоволені малюки розходились по домівках.
     Для того, щоб це свято відбулося класоводами  4-А класу (Ясенчук Л.І.) і 4-Б класу (Крамарь Л.С.) було проведено велику підготовчу роботу.
                                                                            Батьки майбутніх першокласників