ПОСВЯТА У ПЕРШОКЛАСНИКИ

21 груд. 2011
Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Три місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, 21 грудня відбулося традиційне свято для молодших школярів – "Посвята у першокласники".

ПОСВЯТА У ПЕРШОКЛАСНИКИ
       Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку. Три місяці навчання маленьких першокласників швидко минули. І, як винагорода за напружену працю, 21 грудня  відбулося традиційне свято для молодших школярів – "Посвята у першокласники".
       Ошатний зал був прикрашений  повітряними кульками. Все було зроблено  для створення гарного настрою та святкової атмосфери.Захоплено учні та їх батьки спостерігали за справжнім дійством, що відбувалось на сцені. Під керівництвом хореографа Двінського О.В. у  вальсі кружляли дівчатка і хлопчики 1-Б класу (класовод Мохунь В.В.),  дзвінко лунали дитячі голоси, співаючи пісні «Чомучки»,  «Першокласник» під керівництвом вчителя музики Костриці О.Л.

Кожен клас мав нагоду отримати перший досвід виступу на сцені. А батьки оплесками зустрічали сучасний  танок учнів 1-А класу (класовод Касьян С.С.).

Учні 4-х класів традиційно привітали першокласників із вступом до великої дружної сім’ї, ім’я якій – «Барвінкова країна», вручили дітям галстуки.

Урочиста частина посвяти закінчилась, але не скінчилось свято для першокласників: у подарунок від батьків – горщик з кашею і побажання навчатись, розуму набиратись.
Клевцова Н.В. - мати першокласниці