УЧАСТЬ У КОНКУРСІ «КРАЩІ КАБІНЕТИ ЗСО - 2024»

22 трав. 2024
Освітнє середовище має відображати філософію концепції Нової української школи та освітню програму. З першого погляду на середовище в класі ми можемо зробити висновок кому воно належить – вчителям і їхньому баченню щодо освіти чи дітям і їхнім батькам, їхньому баченню освіти.

Вчителі Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна) прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращі кабінети ЗСО – 2024» і зайняли призові місця:

1 місце у номінації «Кращий кабінет іноземної мови ЗСО – 2024» - Лідія Соколова;ї

2 місце у номінації «Кращий кабінет математики ЗСО – 2024» - Тетяна Яковенко;

2 місце у номінації «Кращий кабінет початкових класів ЗСО – 2024» - Аліна Климова;

3 місце у номінації «Кращий кабінет інформатики ЗСО – 2024» - Наталія Челенкова.

Вітаємо колег!