Відкриття освітнього хабу в Ліцеї № 25

3 черв. 2024

3 червня в Ліцеї № 25 (директорка Ірина Бесєдіна) відкрився освітній хаб інтелектуальним квестом "Я люблю Україну" для здобувачів освіти 5-10 класів. Були сформовані 5 команд. Учасники з великим задоволенням виконували завдання на логіку, розв'язували математичні загадки, ребуси. Діти завітали у гості до козаків, відповідали на запитання козацької вікторини, складали карту України з пазлів та інші пізнівальні завдання які підготували вчителі математики та історії. Усі отримали величезне задоволення та багато позитивних емоцій. Квест дав дітям можливість не тільки весело провести час, але й дізнатися багато цікавого з історії України. Наприкінці заходу учасники нагороджені солодкими призами.