Захоплююча екскурсія 3-Б класу до екологічного центру

1 черв. 2024
30 травня учні 3-Б класу (Ліцею №25 директорка Ірина Бесєдіна) здійснили незабутню екскурсію до екологічного центру, яка залишила масу вражень і корисних знань. Першою зупинкою стала зала з тваринами, де дітлахи мали можливість годувати шиншил, хом’яків та папужок. Цей момент був особливо захоплюючим, адже не кожного дня можна так близько познайомитися з цими милими створіннями. Діти із задоволенням давали тваринам ласощі та спостерігали за їхньою поведінкою.

Одним з найяскравіших моментів екскурсії стала зустріч з черепахою. Вона вразила всіх своїм спокійним характером та довголіттям. Учні дізналися багато цікавих фактів про життя і звички цих незвичних тварин.

Наступним етапом екскурсії стало знайомство з експозицією корисних копалин. Учні побачили різноманітні мінерали та дізналися про їх властивості та використання в різних галузях. Ця частина екскурсії допомогла дітям краще зрозуміти, наскільки важливими є природні ресурси для нашого життя.

Останньою, але не менш вражаючою зупинкою стала виставка кісток мамонтів. Діти були захоплені можливістю побачити справжні залишки древніх велетнів. Екскурсовод розповів багато цікавих історій про життя мамонтів та про те, як вчені знаходять і досліджують їхні кістки.

Після відвідування залу з тваринами, дітей запросили на невелике частування. Вони мали можливість скуштувати свіжу вишню, яка стала приємним і смачним доповненням до екскурсії.

Ця екскурсія до екологічного центру стала не лише чудовою можливістю для учнів 3-Б класу поближче познайомитися з тваринами та природними ресурсами, але й дала їм безліч нових знань та незабутніх вражень.

Класний керівник                               Н.М.Голубицька