В гостях у казки

14 черв. 2024
Кожен день для дітлахів у закладі відпочинку «Барвінкова країна» Ліцею № 25( директорка Ірина Бесєдіна) наповнений цікавими моментами. Прийшов день театру.13 червня діти відправились на зустріч з казкою до театру ім. Л.Українки. До нашої уваги була вистава «Братик Кролик і Братик Лис».

Кожен день для дітлахів у закладі відпочинку «Барвінкова країна» Ліцею № 25 (директорка Ірина Бесєдіна) наповнений цікавими моментами. Прийшов день театру.13 червня  діти відправились на зустріч з казкою до театру ім. Л.Українки. До нашої уваги була вистава «Братик Кролик і Братик Лис».

Головні персонажі вистави протягом всієї казки розігрують один одного. Але роблять це не задаючи шкоди, змагаються - хто з них спритніший та дотепніший.

З веселим настроєм дітлахи повернулись до Ліцею.

Чудова гра акторів, театральна атмосфера, захопливий музичний супровід залишать згадку про цей день надовго.

Вихователі 2 загону Наталія Лаптєва та Надія Антонова