ГУРТОК “КРЕАТИВЛЕНД” - НАТХНЕННЯ, РОЗВИТОК, ЄДНІСТЬ

14 черв. 2024
Літні канікули - час для нових вражень та саморозвитку. Для дітей, що проводять свої канікули в пришкільному закладі відпочинку на базі Ліцею №25 (директорка Ірина Бєсєдіна), працює гурток “Креативленд”, в якому проводяться численні активності, спрямовані на розвиток креативності, командного духу та особистісного зростання маленьких школярів.

Однією з найулюбленіших вправ дітвори є заняття з парашутом. Яскрава, барвиста тканина стає не лише елементом гри, але й інструментом для розвитку командної взаємодії. Діти вчаться працювати разом, слухати одне одного, координувати свої дії.
Для того, щоб навчитися справлятися зі своїми емоціями проводимо “газетні баталії”. Це особлива активність, де діти, розриваючи старі газети, вчаться контролювати свою злість, знаходять способи вивільнення негативної енергії та отримують позитивні емоції від самого процесу. “Газетні баталії” допомагають розвивати емоційну стійкість, покращувати психологічний стан дітей.
Особливо популярною є аплікація-вишиванка. Тут ми створюємо красу, тренуємо дрібну моторику. Кожна аплікація стає предметом гордості для маленьких майстрів, мотивуючи їх до подальших творчих звершень.
Практичний психолог Наталія Любімцева