Новорічні вечорниці

6 січ. 2012

6 січня, напередодні одного з найчарівніших свят року – Різдва, для учнів 8-А, 8-Б та 10-Б класів (класні керівники: Соколова Л.Д., Яковенко Т.В., Маляренко С.О.) були проведені «Українські вечорниці». Втім, «були проведені» - сказано неправильно, бо свято створювалось силами учнів. Веселі парубки та дівчата, співаючи колядки та щедрівки, пройшлися школою, колядуючи в кожному класі та сповіщаючи: «Христос народився!»

А пізніше, зібравши всіх гостей в актовій залі, актори презентували театральне дійство «В гостях у баби Параски та діда Пилипа». Впродовж вистави актори навчали гостей народних традицій під час святкування Різдва Христова на Україні, співали українських народних пісень, пригощали присутніх вареничками з картопелькою.

Свято не залишило байдужим жодного глядача, всі пішли додому у піднесеному настрої – готуватись до святвечора. Дякуємо за казку!