МАНДРУЄМО УКРАЇНОЮ

14 черв. 2024

МАНДРУЄМО УКРАЇНОЮ
Другий тиждень літнього закладу відпочинку «Барвінкова країна» Ліцею №25 (директорка Ірина Бесєдіна) закінчився цікавим та пізнавальним квестом «Мандруємо Україною». Вихованці із задоволенням розв’язували завдання, щоб потрапити до наступної зупинки веселої подорожі. Діти проявили свою кмітливість, креативність, сміливість при виконанні різноманітних завдань, а також дізналися багато нового та цікавого. Останньою зупинкою захопливої подорожі було завдання, де хлопчики та дівчатка змогли разом скласти карту рідної України. Діти отримали величезне задоволення та багато яскравих емоцій!
Вихователька 3 загону «Капітошки» Олена Перевязко