Олімпійський рік

11 вер. 2024
9 вересня 2024 року в Ліцеї №25 (директорка Ірина Бесєдіна) урочисто відкрили спартакіаду. Захід розпочався яскравим флешмобом під назвою "У здоровому тілі здоровий дух!" за участю учнів 2-А класу, які виступили з парашутом. Особливе захоплення викликав флешмоб з парасольками, за участю 6-А та 7-Б класів, який зустріли гучними оплесками. Також усі присутні підтримали флешмоб "Молитва за Україну", за участю учнів 8-А, 8-Б та 10-А класів, що створив зворушливу атмосферу єдності та підтримки.

Після цього офіційно відкрили спартакіаду. Прапор було урочисто внесено, а символічний вогонь запалено, що ознаменувало початок спортивних змагань.
Протягом Олімпійського тижня у ліцеї відбулася низка заходів:
фотовиставка "Олімпійські висоти України" (експозиція, присвячена досягненням українських олімпійців); виховна година "2024 – Рік олімпійський!", на якій учні дізналися про найважливіші події та досягнення Олімпійських ігор 2024 року; конкурс малюнків на асфальті "О, спорт – ти мир", де учні групи продовженого дня представили свої творчі роботи на спортивну тематику. Ці події залишили багато яскравих вражень і об'єднали учнів навколо ідей спорту, здорового способу життя та любові до своєї країни.